top of page

אודות התכנית 

תיאור התכנית 

תכנית ה- Tapas MBA  נתפרה במיוחד עבור מנהיגים ומנהלים העומדים בפני אתגרים עסקיים גלובליים, אשר יכולים להתקבל לתכניות MBA איכותיות, אך אינם מוצאים את הזמן הרב הדרוש לכך.

התכנית מתבססת על התובנות החשובות ביותר מתוך הקורסים של בתי ספר למנהל עסקים באוניברסיטאות Stanford, Columbia ו- Northwestern. התכנים המועברים בכל שיעור משלבים בין התיאוריה העדכנית ביותר ואירועים אמיתיים חדשניים של חברות בינלאומיות, שילוב שמעביר ידע תיאורטי ומעשי מרתק, באופן מהיר ומרוכז שאין שני לו. הלימודים בתכנית אינם מיועדים להשגת תואר אקדמי , אינם מעניקים נקודות אקדמיות ואינם בפיקוח המל"ג או גוף ממשלתי אחר.  

 

התכנית, פותחה על ידי איתי כוכבי, מתקיימת ללא תשלום, מתוך רצון לתרום ולהחזיר ידע לסטארטאפ-ניישן, ומטרתה לחזק את החשיבה האסטרטגית של חברות ישראליות. לאור זאת, חלק בלתי נפרד מהתכנית הוא מתן אפשרות למשתתפים להרחיב את מעגל התרומה לקהילייה. 


 

למה Mini MBA ?

כי אתם מעוניינים ללמוד את עיקרי ה- MBA, אבל בשלב זה אינכם מתכוונים להקדיש לכך שנה-שנתיים.

כי בארה"ב תכניות Mini MBA  הן בעלות מוניטין רב ומבוקשות בקרב מנהלים בכירים.

כי אתם עשויים לשאול את עצמכם כיצד המייסדים של Apple, Google, Microsoft, Facebook, Dell, Checkpoint וכו' הצליחו ללא תואר שני במנהל עסקים. Tapas MBA יעזור לכם לענות טוב יותר על השאלות: "מהי תרומתו של תואר MBA, עד כמה הוא נחוץ, ולמי".

 

 

? Tapas MBA למה 

כי התכנית מהווה שילוב בין תיאוריה ויישום ומועברת על ידי מי שעוסק בשניהם. Tapas MBA מבוססת על הקורסים העדכניים והרלבנטיים ביותר בתכניות MBA איכותיות בארה"ב, אך החלק התיאורטי הוא רק חלק מהתכנית.

בנוסף לתיאוריות, התכנית בעלת ערך נוסף, שלא נלמד בבתי"ס למנהל עסקים, כי רוב המרצים מעולם לא פיתחו מוצרים, הקימו סטרט-אפ או ניהלו חברה בינלאומית.

ב- Tapas MBA משולבות גם שיטות  "חתולי הרחוב".

 

מועדי התכנית ומיקום 

7.1.2016-10.3.2016

10 מפגשים בימי חמישי 

בין השעות 17-20

 

מיקום: 

Microsoft ILDC - Think Next Academy

שנקר 13, בניין 6, קומה L1 , 

הרצליה פיתוח

 

 

תעודה
אופן הלימוד

 

ההרצאות יתקיימו בעברית בליווי שקפים ידידותיים באנגלית. 

המטרות שלך 

מטרה 1:  פיתוח חשיבה יצירתית וכישורי מנהיגות

מטרה 2:  למידת התכנים העיקריים שנלמדים בפקולטות המובילות למנהל עסקים בארה"ב

מטרה 3:  לקיחת חלק בפרוייקט של "מעגלי תרומה" לקהילייה

מטרות החברה/הארגון שאליו אתם שייכים

הכשרת מנהלים בעלי יכולת מנהיגות גבוהה הינה משימה אשר יכולה לקחת זמן רב לחברה. תכנית Tapas MBA hosted by Microsoft Ventures Academy מסייעת להאיץ הכשרת מנהלים יצירתיים וסקרנים, בעזרת מתן כלים ותהליכים חדשים המאפשרים חשיבה אסטרטגית רחבה ותחרותית. 

* למה Tapas?

 

תכנית Tapas MBA משלבת מגוון נושאים עסקיים שמועברים באווירה לא רשמית. כל השיעורים יחד יוצרים "ארוחה" מלאה ומתוחכמת. כמו ארוחת טֿאפאס משובחת.


“Tapas are a wide variety of appetizers, or snacks, in Spanish cuisine. They may be cold (such as mixed olives and cheese) or warm (such as chopitos, which are battered, fried baby squid)… In select bars in Spain, tapas have evolved into an entire, and sometimes sophisticated, cuisine… the serving of tapas is designed to encourage conversation because people are not so focused upon eating an entire meal that is set before them…”  Wikipedia.

 

 

 

תעודת סיום תוכנית TapasMBA מטעם    Tapas MBA hosted by Microsoft Ventures Academyתוענק למסיימי התוכנית  שהשתתפו בלפחות 80% מהמפגשים.

 

 

bottom of page